1.Díl.

29. června 2012 v 21:29 | Kolly |  Příběhy
Večer:
1.Díl
----------
Takže začnu strůčně:
Jednou věčer jsme serfovala po netu až jsem najela na nějakou stránku kde ,,POMOCTE TĚM CO NEMOHOU,,
Dost mě do dostalo a tak jsem se dívala co tam maj..Nevíte že tam jedna holčička osmiletá měla rakovinu.. :(( Hned pod tím byto sen: vidět na živo ,,ONE DIRECTION,, Bože to bylo tak smutné tolik no ani né tolik dní a může kdykolik zemřít!Kdyby si to One DIrection četli, víte že by ji to splnilo sen!Ano a to se stalo!
Když jsem tak pátrala jak se ozvat večer One DIrection vím že je to ulítlí a šílený atd..Ale je to důležitý zatím si stát prostě musíte.No a tak jsem napsala dopis.Šla jsem do prvního papirnictví tam jsem koupila tu největší oblálku barvy zelené a šla jsem psát.Adresu jsem zjistila z netu.A psala jsem tam pocity kvulí té holčičce ale taky je mám ráda i jáá, ale ta holčička si to zaslouží!! Tak jsem psala a psala.DO anglije jsem si musela připlati ale stálo to zato: Milí hoši!Jsem dost naštvaná že neprohlížíte stránky ,,Mococi lidem,, Jinak by jste tady byli v ČR..Ale hlavně píšu kvůli holčičky LOLA..Podívejte se na stránku ,,POMOCTE TĚM CO NEMOHOU,, A uvidíte LOOLY je mi opravdu líto a jestli sy myslíte že přáni se splnit dá a že ještě není pozdě..TAk rychle přileťte..Vaše Kolly..
Sice nulová pravděpodobnost by byla kdyby si to přečetli..Ale co. Ten večer jsem začala schánět čísla na maneřery atd..Nevíte proč?Já ano je to kvůli toho že máte dobré srdce.Číslo jsem získala ale jeden hovor přes 80-- Kč.-Ale co je to pro LOLU a tak jsem volala: Dobrý den já jsem Kolly a chtěla bych nutně mluvit s zástupcem manažerem One DIrection..NUtně..Ale štěstí že zrovna měli volno..I tak mě nepřepojili.Trvalo by to týden a to bych musela mít nutnou zakázku.. Ale jsou přece i jiné možnosti né? Pořád jsem si říkala.Týden může být už pozddě..Ale byla jsem bezradná.No co čekat musím stejně.Druhý den se pokusím něco zjistit..A budu muset obletět pár pošt.Měla jsem hodinu do večerky jela jsem autobusem ke stanici ,,HOLOEW,, ve které by měla LOLA být.Stihla jsem to tak tak.Ale když jsme se zeptala na LOLU tak mi řekli že, jsem bohužel nestihla jí.Je na těžké operaci kvůli nádoru..Ale to mi bylo jedno.Čekat nečekat..MUsím než ji přivezou!!Mamka to nechtěla pochopit..Ale co ji ostatně zbývalo.Teď už chtělo jenom doufat a modlit se za to abych jí ještě stihla a všechny její sny se vyplnily.Ostatně tak jako moje.Není to sice fér ale má jen málo na to času.Možná už žádny??Kdo ví jak se to viviny.Při čekání usla..
Pokračováni příště..
Kolly
------------------------------------------------------------------
Další příběhy posílejte na takovaivetka@seznam.cz
;))) Teším se na ně IvušQ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 29. června 2012 v 21:37 | Reagovat

Moc hezké.

2 IvušQ IvušQ | 30. června 2012 v 13:55 | Reagovat

Má te příběh..Podělte se s ním na náš blog ;))) Je  zašlete  na takovaivetka@seznam.cz

3 lovestories-1d lovestories-1d | Web | 8. července 2012 v 22:51 | Reagovat

Ahoj,povídka by to byla hezká kdyby v ní nebylo tolik chyb. Neříkám že překlepy jsou ty chyby ale i pravopisné jsou tam;) Zkus to opravovat než to sem dáš.

4 one-direction-pribehy one-direction-pribehy | 29. července 2012 v 19:20 | Reagovat

Díky..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama